top
logo


Tavşanlı'da 200 kişilik istihdam garantili kurs açılacak

Uzmanlaşmış Meslek Edindirme Merkezleri (UMEM) Beceri'10 Projesi kapsamında, İŞKUR Kütahya İl Müdürlüğü, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası, Tavşanlı Mesleki Eğitim Merkezi ve Yaysan Yaylı Yatak Sanayi ve Ticaret A.Ş. arasında 200 kişilik "Dekoratif Ev Tekstil Üretimi Elemanı" kursu açılması için protokol imzalandı.

Teorik eğitim, Tavşanlı Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından verilecek olup, katılımcılara kurs süresince her fiili gün için 20 TL, işbaşı eğitim programı süresince 25 TL verilecektir. Kursiyerlerin Genel Sağlık Sigortası ile İş Kazası ve Meslek Hastalığı Primleri İŞKUR tarafından karşılanacak.

Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde UMEM projesi kapsamında yoğun tanıtım faaliyetleri gerçekleştiren Kurs Yönetimi, 2013 yılında 620 kursiyerin meslek edindirme eğitimlere başlamasına imkan sağladı.

 

Sosyal Medya Hesaplarımız


bottom
top

İŞSİZ ARANIYOR

Anahtar Kelimeler

İş arıyorum, meslek kursları, mesleki eğitim, meslek edindirme kursları, meslek kursu, eleman arıyorum, istihdam, istihdam teşvikleri, kurs ön başvuru, UMEM nedir?, TOBB, İŞKUR meslek kursları, Milli Eğitim Bakanlığı meslek kursları,  meslek kursları iş sahibi yapıyor

UMEM Beceri10 Bülteni

En çok okunan


bottom